همواره سنگ ها نقش بسیار مهمی در روند ساخت و ساز ساختمان ها دارد، با توجه به انواع سنگ های ساختمانی از جمله سنگ گرانیت، سنگ آهک، سنگ کوارتزیت، سنگ مرمر، سنگ مرمریت، سنگ تراورتن و ... هر کدام کاربرد مخصوص خودش را دارد. پس از استخراج انواع سنگ ها از معادن مستقیم به کارخانه سنگ بری منتقل می شوند که بر روی آنها عملیات برش و تزئین صورت می گیرد. از مهمترین آنها سنگ گرانیت مروارید مشهد است که توسط شرکت سنگ مشهد ارائه می شود.

کارخانه سنگ از پیشرفته ترین ماشین آلات صنعتی برای برش و نما دادن به سنگ استفاده می کند. روند تولید سنگ به این شرح است، پس از اینکه سنگ به داخل کارخانه وارد شد ابتدا بر روی آن برش های مختلف با سایز دلخواه زده می شود. با توجه به نیاز بازار و سفارش مشتری این سنگ ها در ابعاد دلخواه در آورده می شود و سطح آن با دستگاه صیقل داده می شود. پس از آن یک لایه براق به سنگ اضافه می شود که زیبایی سنگ دو چندان شود.

 

سنگ گرانیت مروارید مشهد که توسط ین شرکن به فروش می رسد، تمامی محصولات آن دارای کیفیت بسیار بالا می باشد. همیشه مهمترین عامل زیبایی یک ساختمان نمای خارجی و داخلی آن است افرادی هستند که زیبایی ساختمان برای آنها بسیار حائز اهمیت است و دوست دارند که نمایی زیبا برای ساختمان خود داشته باشند. مهمترین سنگ های تزئینی که در این نوع ساختمان استفاده می شود سنگ گرانیت مروارید است. این نوع سنگ دارای طرحی زیبا است که طرح های آن به طور طبیعی بر روی آهن حک شده است و دارای تنوع رنگ بسیار بالایی می باشد. کارخانه سنگ گرانیت به عنوان بهترین متریال برای تزئین ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.

سنگبری حاضر واقع در خراسان رضوی، تربت جام می باشد، این شرکت همواره تلاش می کند تا بتواند در تولید انواع سنگ گرانیت پیشرو باشد و رضایت مشتریان خود را بیش از پیش جلب کند.